DTS-Spring’18 Başvuruları Başladı

dts18-logo

DTS-Spring’18 Başvuruları Başladı

DTS, ODTÜ Tasarım Fabrikası tarafından, ODTÜ Teknokent’ in desteği ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketler ile çeşitli konularda çalışmalar yürüten sivil toplum kuruluşlarının sponsorluğu ile organize edilen, farklı disiplinlerden gelen katılımcıların ortak çalışmasına dayalı, çeşitli çalıştay ve seminerlerden oluşan etkinlikler dizisidir.

DTS-Spring’18 tüm bölümlere açık bir seçmeli ders olarak yürütülecektir.

Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için DTS-Spring’18 sayfasını ziyaret edin.

dtsfall17kapanisafis

DTS-Fall’17 Kapanış Etkinliği

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Tasarım Fabrikası tarafından, ODTÜ Teknokent’in desteği ve sivil toplum kurumları ile sanayi paydaşlarının katkılarıyla yürütülen 5. Disiplinlerarası Tasarım Stüdyosu’nun Kapanış Etkinliği 19 Ocak 2018 Cuma günü 14:00’da düzenlenecek. Etkinliğe katılmak için adresinden kayıt yaptırınız.
bang- Art Innovation Prix

Art Innovation Prix 2018 Bilgilendirme Sunumu

ArtBizTech’ten Esra Özkan bang. Art Innovation Prix’in 2018 yılı başvuruları (http://www.bangprix.org/) hakkında bilgi vermek üzere 26 Aralık Salı 12:30-13:30 arasında Tasarım Fabrikası’nda sunum verecektir. Katılım ücretsizdir.   bang- Art Innovation Prix
mars-hp

Tasarım Fabrikası Marsa Gidiyor

ODTÜ Tasarım Fabrikası öğrencileri, kısa bir süre önce ODTÜ ve Tasarım Fabrikası adına, HP’nin açtığı “Mars Valley Urbanization Challange” yarışmasına bir grup olarak katıldı.
Bu yarışmanın ilk etabı olan konsept fikir aşamasının oylaması 11 Kasım 2017 tarihine kadar devam ediyor.
Aşağıya ekleyeceğimiz link üzerinden projeye oy verilebiliyor. Oy verebilmek için siteye bağlanmak gerekiyor; gmail, linkedin, facebook gibi hesaplar üzerinden bağlanabilirsiniz.

Oylamaya katılmak için tıklayın.


marsproject